Aquapark Kladno

Informace o Aquaparku

Aquapark Kladno se nachází v blízkosti sportovních areálů města Kladna (SAMK). Proto je sem dobrá dopravní dostupnost. V okolí se nachází dostatečně velké parkoviště. V návštěvní špičce je kapacita parkovacích míst nedostatečná, ale parkovat se dá i v blízkém okolí. V přilehlých ulicích. Nedaleká cyklostezka vás dovede až před vodní svět.

O aquaparku

Aquapark Kladno je malá vodní oáza se spoustou vodních atrakcí. Na své si přijdou i milovníci plaveckého sportu, protože se zde nachází 6 dráhový 25 metrů dlouhý bazén.

Provozní doba:

Pondělí: 12:00 – 21:45
Úterý: 9:30 – 21:45
Středa: 9:30 – 21:45
Čtvrtek: 9:30 – 21:45
Pátek: 9:30 – 21:45
Víkend: 9:00 – 21:45

Kontakt

Aquapark Kladno
Sportovců 818, 27204 Kladno, Rozdělov

Web: Samk.cz
Tel: 312 291 426
Email: samk@samk.cz

Aquapark Kladno vstupné

Cena vstupného se liší dle denního tarifu. V aquaparku je možno zakoupit jednorázové vstupenky, tak i cenově zvýhodněné permanentky. Vstupné se dále rozděluje podle kategorií – děti, dospělí, rodiny, studenti, ZTP, ZTP/P a senioři 65+. Aktuální ceny kladenského aquaparku.
Aktuální ceník: Ceník vstupného Aquapark Kladno

 • Děti od 1 do 3 roků mají vstup zdarma
 • Možnost platit kartou – VISA, MAESTRO
 • Platba benefitními kartami a sportovními poukázkami

Dětem do 1 roku není vstup povolen.
Děti do 12 roků pouze v doprovodu dospělého.

Fotogalerie

Video prohlídka

Aquapark Kladno vodní atrakce

Kladenský aquapark nabízí hodně zábavy na malém prostoru. Malému prostoru odpovídá i vybavení aquaparku. I tak se architektům podařilo naskládat do prostorů relaxační prvky v podobě parní kabiny, masážního bazénu a whirpoolu vedle adrenalinových atrakcí. Za zmínku stojí atrakce spacebowl s dopadovou hloubkou přes 2 metry. O pořádnou porci zábavy se vám postarají 2 tunelové tobogány s délkami 99 a 108 metrů.

Seznam vodních atrakcí a vybavení

Pavilon atrakcí

 • Divoká řeka a průplavová jeskyně
 • Spacebowl
 • 2 tobogány 99 m a 108 m
 • 1 dvojitá skluzavka
 • Dětský bazén s vodním chrličem
 • Masážní bazén (vzduchové trysky)
 • Whirpool
 • Parní kabina

Plavecký bazén
V areálu aquaparku se nachází 25 metrů dlouhý plavecký bazén se 6 dráhami.

Občerstvení

Malý hlad můžete zahnat dobrotami v místním občerstvení. Gurmánský zážitek nečekejte, ale pochutnat si můžete na hranolkách, párku v rohlíku nebo sušenkách.

Okolí Aquaparku Kladno

V okolí aquaparku se nachází městský stadion Sletiště, letní koupaliště Sletiště, trampolínový park, zimní hokejový stadion nebo stadion Františka Kloze.

Kam se vydat po návštěvě aquaparku?

Stojí za to se zastavit v areálu stadionu Sletiště. Na své si zde přijdou sportovci, děti i lidé, kteří si chtějí jen odpočinout na lavičce. Areál stadionu je pečlivě udržovaný a čistý. Nacházejí se zde veřejné toalety, občerstvení a velký počet zábavních atrakcí.

Určitě se vám bude líbit lanový park, inline dráha pro bruslaře, ale také velké dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami nebo skluzavkami.

Na procházku do lesa

V okolí kladenského aquaparku se nachází les s názvem Lapák. Je to udržovaný kousek přírody v srdci města. V lese je několik okruhů vhodných nejen na procházení. V lese se nachází také několik odpočinkových laviček a na své si v sezóně přijdou i příležitostní houbaři.

Navštívíte aquapark Kladno?

Teď už vám nic nebrání v návštěvě městského aquaparku. Kladno se o jeho okolí staré s velikou pečlivostí i proto jde o jedno z nejkrásnějších míst města.

Závěr

Návštěva kladenského aquaparku určitě stojí zato zvážit. Určitě nepatří mezi největší v okolí. Určitě ne. Už kvůli pražským aquaparkům. Výhodou jsou příznivé ceny vstupného a občerstvení. V okolí naleznete nespočet dalších atrakcí. Některé z atrakcí v okolí jsou zadarmo. A pokud se vám nechce sportovat, tak můžete na procházku do blízkého lesa.

Podobné příspěvky