Brendon Nash a Jaromír Jágr oslavují postup do extraligy

Kanaďan Nash bude dál bojovat za Rytíře. Jágr loví dalšího Kanaďana

Pátý nejproduktivnější hráč baráže o extraligu a 6. nejproduktivnější hráč základní části a tím tedy i důležitá posila kladenského hokeje Brendon Nash podepsal další roční kontrakt s týmem Rytíři Kladno.

Podle oficiální zprávy kladenského týmu Rytíři Kladno, byl Nash se 49 body nejproduktivnějším zadákem týmu v základní části Chance ligy. Není proto tajemstvím, že se týmu takový hráč jako je Brendon Nash opravdu vyplatí. Tuto skutečnost potvrzuje i nový prodloužený kontrakt na jeden rok. Dvaatřicetiletý obránce z Kanady bude důležitou oporou Rytířů pro nadcházející extraligovou sezónu, která bude zajisté velice dramatická a složitá.

„Brendon tu velmi dobře odehrál dvě sezony, smlouvu jsme s ním chtěli prodloužit hned po postupu do extraligy. Teď je to černé na bílém. Po vzájemné domluvě se do přípravy zapojí o něco později až na začátku srpna,“ uvedl sportovní manažer a trenér Rytířů David Čermák.

Před časem se další důležitou posilou, pro nadcházející extraligu, stal Brendan O’Donnell. Není tajemstvím, že je to nadějný střelec původem z Kanady. Majitel klubu Jaromír Jágr se netají tím, že by na Kladno chtěl přivést ještě alespoň jednoho Kanaďana.

Brendon Nash se už nemůže dočkat nacházející sezony, která bude, podle jeho slov, konečně extraligová. „Hrát s Rytíři českou nejvyšší soutěž je nová výzva,“ dodává Nash.

Podobné příspěvky