|

Komunální volby 2010 na Kladně

Volby do zastupitelstev obcí se budou konat 15.10. až 16.10.2010. Předvolební intriky jsou v plném proudu, strany se předhánějí v předvolebních slibech a jak už to tak bývá házejí špínu jeden na druhého. Jak to vypadá z druhé strany billboardů?

V Kladenském deníku byla nedávno provedena anketa „Kdo by měl být primátorem Kladna?“ anketu vyhrál s jasnou převahou kandidát za Lepší Kladno – Milan Hamerský. Hned za ním byl Milan Volf z Volby pro Kladno, Dan Jiránek z ODS a Zdeněk Syblík z ČSSD. Samotnou anketu pak rozcupovali na kousky samotní čtenáři v diskusi po článkem a označili ji za nevěrohodnou.

To co se psalo pod článkem zde zveřejnit nelze, protože to nejsou nijak doložitelné výkřiky, na které jsme zvyklí z každodenního používání internetu.

Na Facebookové stránce ČSSD Kladno to žije. Ostatně celá ČSSD je známá svojí oblibou v sociálních sítích. Co však člověka překvapí jsou někteří sympatizanti jakékoli politické strany. Pro příklad obrázek.

Každé malé dítě přece ví že když se kontroluje žárovka tak se musí rozsvítit a když je žárovek povícero chvilku to trvá než se zkontrolují.

To strana VPK Milana Volfa je kritizována občany za své monumentální billboardy. Jedněm se nelíbí jak VPK zakryli památník Lidice, dalším se zase nelíbí jak Milan Volf a Jaromír Jágr starší dohlížejí na město ze schátralého hotelu Kladno. Více podezřívaví lidé si myslí, že za vlády VPK, se budou vynakládat ohromné částky na kladenský sport respektive hokej, který je v současné době bezúspěšný. Pravda je, že za starostování Milana Volfa, začalo město vzkvétat díky projektům které přinesl. Pak přišly aférky s luxusním vozem a kdo ví s čím ještě.

Kladenská ODS se zase ráda chlubí cizím peřím. Z jednoho plakátu hlásají kolik pracovních míst pro Kladno vytvořili. Přesné informace o tom kolik firem zde kladenská ODS založila nemáme. Faktem ale zůstává že, průmyslová zóna zde vznikla dávno před sestavou nynější ODS a na přílivu dalších investorů se bude jakákoli další strana podílet jen nepatrně. Proč? Kladno je blízko hlavního města Prahy a největšího letiště v ČR. Kladenské ODS nelze vytknout že město v posledních letech jen kvete. Provádějí se opravy zchátralých dopravních komunikací i když občas nekvalitně a bezpečnost města je čím dál tím lepší. Našla by se místa kde by měli být kladenští strážníci častěji, ale taková se najdou v každém městě.

Článek nechce rozhodně nikoho pošpinit, ale v žádném případě ani zvýhodnit. Dáváme voličům jen další pohled na volební kampaň.

Kdo tedy kandiduje v komunálních volbách:
Česká strana sociálně demokratická
KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY
Křesťanská a demokratická unie – Československá strana lidová
LEPŠÍ KLADNO – kvalitnější život (sdruž. nezávislých kandidátů,příznivců a členů Věcí veřejných,Klubu angaž.nestraníků)
Občanská demokratická strana
Strana svobodných občanů (Svobodní)
TOP 09
Věci veřejné (VV)
VOLBA PRO KLADNO
Volte Pravý Blok-stranu za ODVOLAT.polit.,NÍZKÉ daně,VYROVN.rozp.,MIN.byrokr.,SPRAV.just.,PŘÍMOU demokr. WWW.CIBULKA.NE

Více se o jednotlivých kandidátkách dozvíte zde.

Podobné příspěvky

6 Komentářů

  1. bilbordy pana Volfa s Jágrem se mi nelíbí asi pro tu černou barvu

  2. Nevíte,kde najdu programy stran? četla jsem jen VPK z letáčku a čssd na autobusu :D

  3. Když daš do vyhledávače ČSSD kladno vyjedou ti jejich stránky a u těch ostatních to samé

  4. Kterej zapsklej blbec pise takhle o volfovi? Proc se nezmini o ods mizerii? Dalsi placena inzerce? Ubohe. Nizke. Hloupe.

  5. Radime Radime o ODS se píše hned pod tím odstavečkem. Já v tom nic zlého nevidím většina těch věcí proběhla ve všech novinách

Komentáře jsou uzavřeny.