Svatební šaty jsou spíše ženskou doménou. Dámy, jak zalahodit oku novomanželům!

svatební šaty
Ilustrační foto: Wikipedia.org
Svatební sezóna se kvapem blíží, nevěsty plánují a chtějí, aby jejich velký den byl co nejlepší. Výběr svatebních šatů není jednoduchý a rozumí mu spíše něžné pohlaví. Víte ale, že svatební den pokračuje nezapomenutelnou svatební nocí?

Zajisté to dámy víte a netřeba vám to připomínat. Většina z vás se bude soustředit hlavně na svatební obřad a po něm následující oslavy. Nezapomínejte však na své drahé polovičky, kterým se zajisté budete ve svatebních šatech tuze líbit. Co jim ale připravit překvapení na první novomanželskou noc?

Kladno je svatebními salony doslova prošpikované. Namátkou zhlédnuté nabídky svatebních salonů vypadají lákavě, ale myslí většinou jen na šaty obřadní samozřejmě pro pány i dámy. Pánům se určitě líbit budete má to jen jedno ale. Vaše drahá polovička, ať vám šaty sebe více vychválí, na vás stejně uvidí kus bíle vytvarované látky. Nevšimne si perfektního materiálu v barvě champagne, bohatého řasení, krajkového závoje, který vám vážně sluší a cítíte se v něm jako víla. Ne ničeho z toho si nevšimne a pro ty z vás, které to již pochopily, je určen tento článek. Žádný svatební salon na to nepomyslel.

Udělejte svému novomanželovi radost a dopřejte mu příjemné překvapení při romanticky strávené svatební noci na kterou by neměl zapomenout ani jeden z vás. A ptáte se jaké to překvapení má být? Ačkoli jsou pro pány svatební šaty pouhým kouskem bílé látky tak věřte, že pro svatební noc byste měla zvolit vyzývající spodní prádlo, které vám dopomůže stát se ještě neodolatelnější a váš nový přírůstek do rodiny si jistě všimne, že nejde o pouhý kus látky. Co myslíte dámy?

Prohlédněte vyzývavé spodní prádlo, které nabízejí české obchody, určené nejen pro svatební noci.

[adrotate banner=“10″]

Podobné příspěvky