|

Hokej: Kladenská obrana má novou posilu

Vladimír Kameš je zrovna ve stavu dlouhodobé absence a u Milana Tomana si stále nejsou trenéři jisti zda nastoupí k dalším zápasům. Nakonec přišel nápad angažovat na Kladno obránce Berouna Jiřího Jelínka .

Trenér hokejistů Petr Tatíček sdělil že na Jelínka mají dobré reference, v Berouně prý patří mezi nejlepší hokejové obránce. Jiří Jelinek si za Kladno už zahrál takže to pro něho nebude nic nového a nastoupí jako ostřílený kádr, v sestavě pravděpodobně zastoupí Vladimíra Kameše.

Vladimír Kameš, leč se snaží, stále se mu vracejí problémy v oblasti třísel, stále nemůže bruslit, ale chodí každý den na tréninky a jezdí na kole kdy se mu při větším zatížení dělá krevní sraženina v oblasti třísel.

Start je nejistí i pro hráče Milana Tomana, který nedohrál poslední utkání proti Pardubicím, když ho bolestivě nastřelil do prstu na ruce hráč Pardubic. O zlomeninu by se jednat nemělo.

Kladno se zítra utká s hokejisty z Komety Brno, do Brna se nepodívají hráči Mnatsyan, útočníci Knotek s Melkou, kteří nastoupí za hokejové juniory, protože ani ti si nestojí v tabulce zrovna obstojně a tak potřebují pomoc. Stav na poslední dva zápasy s Brnem je nerozhodný, jeden skončil 4:1 pro HC Vagnerplast Kladno, druhý 0:3 pro Kometu Brno

Podobné příspěvky