Kladenští strážníci zvyšují dohled

Lidé si v poslední době stěžují na kriminální činnosti hlavně u kladenských benzinek, ale také v kladenské nemocnici. V měsíci srpnu byla dvakrát přepadena čerpací stanice v Dubí, jednou dokonce ozbrojeným pachatelem. Z tohoto důvodu proto vedení Městské policie Kladno rozhodlo o častější pochůzkové činnosti nejen v problémových lokalitách, ale i u ostatních benzinových pump ve městě.

Neradi bychom se dočkali doby, kdy se v tomto městě budou čerpadláři bát jít do práce a kriminálníci budou vesele loupit. Proto posílíme kontrolní činnost na všech benzinkách, abychom maximálně eliminovali kriminální činnost. Výskyt městských policistů na benzinkách tak rozhodně neznamená, že se zde poflakují, ale situace zde skutečně vyžaduje zesílený dohled,“ řekl ředitel kladenským strážníků Stanislav Procházka.

Dalším problémem jsou případy krádeží v kladenské nemocnici. Objekt, který je ve dne v noci přístupný každému, láká zloděje, ale i bezdomovce, kteří zde hledají útočiště. Strážníci proto v rámci své pochůzkové činnosti projdou celý areál nemocnice i suterénní prostory a vestibuly, kde se právě závadové osoby mohou zdržovat.

Podobné příspěvky