Kontrola barů přinesla další hledanou osobu

Kladenští strážníci opět provedli namátkovou kontrolu heren a barů ve městě, aby zjistili zda nedochází k podávání alkoholu nezletilým osobám. Podle městské policie Kladno dochází v současného době k častějším kontrolám.

Kontrola heren a barů proběhla ve Švermově, Kročehlavech a Rozdělově. Strážníci nezjistili žádné podávání alkoholu nezletilým a ani jejich přítomnost v hernách. Městská policie Kladno to přičítá k disciplinovanosti mladistvých tak i k větší zodpovědnosti provozovatelů, kteří dodržují zákony a mladým vůbec nenalévají. Cinik by to přisoudil spíše náhodnému jevu.

„Během této preventivní akce však strážníci v jedné kročehlavské herně objevili mladíka, který vypadal značně mladě a hlídka tak pojala podezření, že je mu méně než 18 let. Proto mladého muže vyzvala k prokázání totožnosti. To však mladý výtečník odmítl a uváděl o sobě smyšlené údaje. Byl navíc značně agresivní a kladl odpor, proto mu strážníci nasadili pouta a převezli na policejní služebnu ke zjištění totožnosti. Tam se zjistilo, že se jedná o devatenáctiletého mladíka z Rakovnicka, po němž pátrá Policie ČR.“, Milan Krupka, DiS.

Podobné příspěvky