Poldofka – designově unikátní hudební klub na Kladně

Od 18.5. 2012 můžete v Kladně navštívit nový hudební klub Poldofka. Klub je umístěn ve sklepních prostorech bývalé ledárny Restaurace U České Lípy v ulici Petra Bezruče 1701. Designově unikátní prostor s technickým vybavením na špičkové úrovni přináší multižánrový program zahrnující jak živé koncerty, tak i taneční DJs párty a samozřejmě i skvělý bar. Music Klub Poldofka nabízí neobvykle strukturovaný prostor s balkónem, jež zasahuje až nad pódium a umožňuje tak nevšední zážitek jak z koncertů, tak i z vystoupení DJs.

Aktuálně se můžete těšit na dramaturgii zahrnující kapely zvučných jmen, jakými jsou například Sunshine, ikona české hip hop scény Vladimír 518 či Prago Union. Mezi DJs můžete očekávat takové osobnosti, jakými bezesporu jsou Orion, Bidlo, Orbith, Tráva, nebo rezidentní electro-trash DJs Kay&Tvzex , urban a hip hop DJs z Ty Nikdy labelu a dubstepové novátory z Dubsteblog crew. Z koncepčních akcí lze zmínit například Warm Up největšího drum’n’bass festivalu v ČR – „Let It Roll“.

Mimo tyto zvučná jména má Poldofka zájem podporovat i regionální kapely a DJs, které tak dostanou možnost si zahrát v profesionálních podmínkách. Kromě domácích kapel se připravují i vystoupení zahraničních interpretů. Klub má také uzavřenu partnerskou smlouvu o účinkujících s legendárním pražským klubem Chapeau Rouge.

Dramaturgie klubu nechce zůstat jen u pravidelných koncertů kapel a DJs, ale chce dávat prostor i multimediálním projektům, divadlu, workshopům, výstavám a přednáškám. V Kladně tak od května najdete jedinečné multižánrové kulturní centrum, které uspokojí nároky publika bez ohledu na žánrové zaměření, či věkovou kategorii. Poldofka jede!

Music Klub Poldofka
Petra Bezruče 1701, Kladno
www.poldofka.cz
www.facebook.com/Poldofka

Podobné příspěvky