Hloupý železniční přejezd. Zasloužil by si pár milionů?

Před několika týdny jsem vám jako první na světě, přinesl investigativní zprávu o tom, jak šikovně vyhodit 3 miliony korun. Dnes mě napadlo jak „chytře“ pár milionů investovat a to takovým způsobem, že to ulehčí život milionům Kladeňáků. :-) Chcete vědět jak? Čtěte dále.

Někdo tam musí jezdit každý den, někdo tudy projede jen občas a ti šťastnější z nás o tom šíleném přejezdu ví jen z doslechu. Řeč je o přejezdu Kladno-Výhybka, který byl strašákem už minulých generací Kladeňáků.

Lidem kteří se mají starat o kvalitu dopravních cest se po mnoha a mnoha letech podařil neskutečný čin. Výhybka je sjízdná i bez terénního vozu! Nicméně, na řadu přichází další strašák v podobě dlouhých front, které jsou v mnoha případech absolutně zbytečné!

Ve středu 18.7.12 jsem tudy v ranních hodinách projížděl a byl jsem nucený čekat neskutečných 20 minut u zavřených závor mezi kterými se nic nedělo!! Po 20 minutách zde projely dva vlaky a závory šly vzůru. Proč se nesmělo 20 minut přes koleje? Provozovatele vlakových spojů by stálo za to potrestat, protože svým neskutečným chaosem, který v jeho provozech vládne, otravuje život mnoha lidem kteří pospíchají do nemocnice, domů za dětmi nebo do práce.

Podobné příspěvky