Freestyle Mondays s živou kapelou míří za rapery na kladenskou Poldofku

poldofkaFreestyle Mondays je jedinečný koncept s new yorskou licencí, který úspěšně probíhá téměř dva roky v pražském klubu Chapeau Rouge. Freestyle Mondays je především jam, kde MCs, beatboxery i zpěváky doprovází živá kapela i DJs. Na Freestyle Mondays se za dobu jeho existence představili hosté jako Rest a Dj Fatte, Zverina, Tah Phrum Duh Bush (USA), IllSpokinn(USA), MC Gey, Khomator, Lara 303, Particula(Por), Henry D a mnoho dalších.

S nadcházejícím létem vyráží Freestyle Mondays na cesty pod názvem Freestyle Mondays on the road a 14. července se premiérově představí na kladenské Poldofce. Do necelé dva měsíce otevřeného klubu na Kladně, multižánrového místa, kde si dosud zahráli například zástupci Ty Nikdy labelu, Vladimir 518, Sunshine, United Vision nebo Hugo Toxxx.

Freestyle Mondays tedy 14.7. nabídne všem místním MCs a beatboxerů možnost chopit se mikrofónu a ukázat se za doprovodu kapely Gangstas Fellas nebo DJe ShockO´. Pod názvem kapely Gangstas fellas hledejte 3 jména: Šimon Hajdovský – bicí (Akline, Manželé, Projekt C.h.u.j, The Radicals), Jirka Hes – basa (První hore, Sinuhet) a Bertram Rajs – klávesy (První Hore, Kašpar Melichar, Rajs). DJ Shock O´je účastníkem DMC šampionátu a umístil se na 3. místě v soutěži 5 Elements Hip Hop Olympiáda. Je rezidentem pražského klubu Chapeau Rouge a rovněž domácím Djem světové soutěže End Of The Weak.

Celým večerem návštěvníky provedou: MC Metoděj-první český šampión End Of The Weak, moderátor, performer, freestyler a letošní vítěz soutěže Slam Poetry, MC Dozer-moderátor, freestyler, herec a performer. Chybět nebude ani skvělá vokalistka Flowe (Akline, Andalusian Dog), která doplní živou kapelu.

V sobotu 14. července zveme tedy všechny rapery, beatboxery či zpěváky k mikrofonu. /četníci jamu i návštěvníci okusí jedinečnou atmosféru Freestyle Mondays-akce, která se současně koná i v New Yorku nebo ve francouzském Štrasburku.Rap totiž není jen o battlech,urážkách a silných výrazech, na Freestyle Mondays se přesvědčíte, že rap je univerzální vyjadřovací prostředek a jde v něm hlavně o spolupráci a skvělou zábavu.

Music Klub Poldofka
Petra Bezruče 1701, Kladno
www.poldofka.cz
www.facebook.com/Poldofka

Podobné příspěvky