Vánoční koncert Evy Urbanové

Foto: www.evaurbanova.com
Jedním ze série tří Vánočních koncertů, které si Eva Urbanová připravila pro letošní předvánoční čas, bude i vystoupení v kladenském Domě kultury – 6.12. od 19:00.

Po úspěšném společném turné s Karlem Gottem se Eva Urbanová představí na samostatném Vánočním koncertě v kladenském Domě kultury. Přestože Eva Urbanová pochází ze Zvoleněvse u Slaného, Vánoční koncert bude v blízkosti jejího rodného města premiérou.

První dáma české opery a sólistka pražského Národního divadla Eva Urbanová, které aplaudovaly milánská La Scala, newyorská Metropolitní opera, londýnská Královská opera Covent Garden i Vídeňská státní opera, si na svůj vánoční koncert vybrala slavné operní árie předních českých a světových hudebních skladatelů, které ráda zpívá a které posluchači v jejím podání rádi poslouchají.

Zazní árie z oper Bedřicha Smetany, Antonína Dvořáka, Leoše Janáčka, Giacoma Pucciniho, Giuseppe Verdiho, Francesca Cilei a dalších. Koncert se koná v předvánočním čase, a proto do programu zařadila i nejznámější vánoční koledy, evokující krásnou vánoční náladu. Evu Urbanovou na klavír doprovodí David Švec, skvělý pianista a dirigent opery Národního divadla v Praze, který se představí i několika sólovými skladbami pro klavír.

Vstupenky na unikátní koncert Evy Urbanové v doprovodu pianisty Davida Švece, poprvé na Kladně, si můžete koupit od 25. října už od 600,-Kč v předprodeji v Městském informačním centru, Kladno T.G. Masaryka 499, tel.: 312 604 540 (vedle knihkupectví Kladenska naproti rybárně) nebo rezervace on-line na www.mestokladno.cz .

Nenechte si ujít tuto příležitost, kapacita sálu je omezená! Je se opravdu na co těšit, podotýká pořadatelka koncertu Zuzana Jarošová, která pořádá i pět koncertů v rámci společného aktuálního turné Karla Gotta s Evou Urbanovu.

Podobné příspěvky