Extremní závody Truck Trial v Kladně 2012

Truck Trial KladnoLetošní poslední závod otevřeného Mistrovství ČR v Truck Trialu se uskuteční v lokalitě na haldách firmy Destro v Kladně. Ve dnech 6. a 7. řijna se můžete přijít podívat na letošní šestý soutěžní klání upravených nákladních vozů jezdících v extremně těžkém terénu.

Zábava na Kladně – když nevíte jak se zabavit, zkuste prozkoumat kulturní a společenské akce.

 

Menší offroadové vozy zde tentokrát vytřídají velká nákladní auta různých značek, rozměrů a výkonnosti. Z tohoto důvodu jsou vozy rozděleny do několika kategorií. Pro všechny pak bude připraveno velké množství soutěžních sekcí. Tak aby se mohlo v průběhu celého víkendu závodit a posádky si co nejvíce za závodili. Pořadatelský tým bude několik dní před závodem připravovat pomocí těžké techniky zbrusu nové sekce, které určitě i letos budou velice náročné pro všechny kategorie vozů. Úkolem závodních posádek je projet soutěžní sekce bez dotyku branek a tím získat co nejmenší počet trestních bodů. Čím méně trestných bodů tím lepší umístění v závodu. Návštěvníci se mohou těšit na mnoho adrenalinových zážitků, karambolů a dobré nálady.

Na závody se již postupně přihlásilo více jak 45 posádek z České republiky a 30 posádek z německa. Všichni, kteří přijdou na závodiště v sobotu od 10:00 hod. a v neděli od 9:00 hod. mohou zhlédnout skvělou adrenalinovou show, která vyvrcholí nedělním vyhlášením výsledků. V sobotu večer budou závody přerušeny diskotékou s Karlem Fialou. Kompletní informace o programu a zákulisí pak najdete na stránkách truck trialového klubu na adrese www.trucktrial.cz.

8. – 9. Září v pískovně u obce ČERNUC u Slaného a
6. – 7. Října v Kladně – Halda – Drtírna firmy DESTRO ( zde se uskuteční i závod závodníků z Německa)

SOBOTA
7:00 – 10:00 Přejímky vozidel
10:00 – 10:15 Rozprava a zahájení závodů
10:30 – 18:30 Soutěže v sekcích
20:00 – 01:00 Diskotéka s Dj Karlem Fialou

NEDĚLE
8:45 – 9: 00 Rozprava a zahájení závodu
9:00 – 16:00 Soutěže v sekcích
16:00 – 17:00 Volné jízdy (ukaž co umíš)
17:00 – 18:00 Vyhlášení výsledků

Cyklotrasy Kladno

Podobné příspěvky