Rychlejší připojení pro internetové závisláky a zákazníky Oázy

Wi-fi připojení v nákupním centru OAZA Kladno je nyní výkonnější. NC OAZA Kladno zahájilo spolupráci s neziskovou organizací „počítačových nadšenců“ Klfree.net, která provozuje a buduje neveřejnou datovou síť vlastními silami. Díky této spolupráci mohou zákazníci NC OAZA Kladno surfovat na internetu v celém centru mnohem snadněji než tomu bylo doposud.

„Myšlenka sítě spravované výhradně členy této organizace se nám velmi líbí, protože vytváří zajímavou alternativu standardním komerčním poskytovatelům internetových služeb. To, že je Klfree.net z Kladna, je příjemným bonusem. Věříme, že naši zákazníci budou tuto kvalitní službu hojně využívat a zpříjemní si tak nákupy v našem nákupním centru,“ uvedl k novému wi-fi připojení Viktor Honke, ředitel nákupního centra OAZA Kladno.

Díky této spolupráci nabízí NC OAZA Kladno vysokorychlostní internet v prostorách celého nákupního centra. Zákazníci budou moci nejen rychle hledat informace, ale také bez problému hrát hry nebo stahovat různá videa a filmy. Nákupní centrum OAZA tak rozšíří možnosti, jak zde příjemně využít čas strávený např. při čekání na vyčištěné prádlo z čistírny.

Za nákupem a za surfem do NC Oáza :-).

Podobné příspěvky