radnice kladno

Radnice si píchla do Milana Volfa, toho pravého ořechového

radnice kladnoMagistrát města Kladna se neopomněl dne 6.9.2011 pochlubit dosaženými cíli, které má za sebou, protože doslova přispívají pohodovému životu obyvatel města. K pohodovému životu nám tak dopomáhá opravená hala Bios za 60 milionů a dům Meta, kde pracovalo několik národností. Mezi samou chválou si magistrát píchl i do bývalého primátora Milana Volfa.

Město šetří kde se dá. Magistrát se dokonce pochlubil, že díky ušetření na úvěrových úrocích se možná podařilo uškudlit na okna rozdělovských věžáků, když se s výměnou začne co nejdříve, ušetří se i na DPH. Snad se vše podaří a nikdo nebude nic zpochybňovat.

Mimo nové mateřské školky, parky, zastávky, chodníky a jiná veřejná prostranství si magistrát vzpomněl i na starého, odsouzeného, bývalého primátora Mgr. Milana Volfa, kterému mimo jiné bylo vyčteno nešetrné uzavírání úvěrů pro blahobyt města. No Milane Volfe zastavit obytné domy i s nájemníky není příliš etické jednání – co by si banka s nájemníky počala, se díky splacenému úvěru nedozvíme, ale vyčítáme dále. Volf zadlužil město aquaparkem, ale primátor Dan Jiránek se v něm rád ukazuje: „Jubilejním 1 500 000 zákazníkem Aquaparku Kladno….. Primátor města Kladna Ing. Dan Jiránek daroval této malé slečně poukaz na víkendový pobyt pro 2 osoby ve Mšených Lázních v hodnotě 9 500 Kč.“ Na druhou stranu musíme dodat, že kdyby Milan Volf neopravil pěší zónu, dnes by nebylo kam dát diodové lampy, které za jeho éry měly komu svítit.

Co tím článkem autor myslel? Vůbec nic. Nicméně, na oficiálních stránkách magistrátu prát špinavé prádlo?

Podobné příspěvky