Aquapark Kladno - foto bazén, atrakce

Aquapark Kladno vodní radovánky uprostřed města

Do kladenského aquaparku za sportem i rekreací a to od pondělí do neděle, včetně svátků. Centrum vodních atrakcí počítá i s časově vytíženými klienty, proto vedení aquaparku prodloužilo otevírací hodiny až do 22 hodiny večerní. Pryč jsou tedy výmluvy na časovou vytíženost a zábavě a sportu nestojí nic v cestě.

Aquapark Kladno se nachází v dostupné lokalitě, kam se dá dobře dostat automobilem pro který je zároveň připraveno rozlehlé parkoviště nebo autobusem, který objíždí takřka celé Kladno a staví doslova pár metrů od vodního centra. Pokud se sem vydáte z Prahy máte před sebou asi 25 kilometrů dlouhou cestu ze Slaného zhruba 15 kilometrů a zda se vyplatí aquapark navštívit se dozvíte o něco níž.

Bazén kladenského aquaparku

Kladenské vodní centrum se v současné době pyšní především výbornou časovou dostupností a rozumnou cenovou politikou, ale také moderně vybaveným zázemím a když vás atrakce omrzí můžete si zaplavat v plaveckém bazénu (krytý bazén), dlouhém 25 metrů – to je dostatek prostoru nejen pro rychlostní plavání.

A jaké atrakce Aquapark nabízí?
Vyžití zde najde opravdu každý užít si můžete adrenalinu, odpočinku a dokonce je zde zábava i pro nejmenší v podobě samostatného bazénku se skluzavkou.

Hlavní nepřehlédnutelnou atrakcí je Spacebowl kde díky účinkům odstředivé síly prožijete ten opravdový adrenalin zakončený pádem do hlubokého bazénu, ale nemusíte se obávat celou dobu na vás bude dohlížet plavčík a kamerový systém.

Aquapark Kladno se také může pyšnit tobogánem dlouhým přes 100 metrů kde zažijete opravdu rychlou a dlouhou jízdu. Tobogán je veden venkovním areálem a proto je celý uzavřený takže budete mít pocit jako když jedete tunelem, to vám dodá ten správný adrenalinový zážitek z jízdy tobogánem.

Relaxace a saunování – pro tyto radovánky má areál aquaparku připravenou takzvanou whirlpool vanu, která příjemně promasíruje unavené tělo a to s teplotou vody kolem 30 stupňů Celsia – takže žádná ledárna :-). Pokud by ve vířivce bylo plno je zde k dispozici bazén s několika masážními lůžky, pro masáž celého těla od paty až k hlavě. Pro zklidnění těla i ducha je v akvaparku připravená sauna nebo parní kabina, která vám dodá zlepšení fyzické, emociální a duševní pohody.

Aquapark Kladno - foto bazén, atrakceObčerstvení v aquaparku
Areál nabízí také možnost občerstvení v podobě výdejních nápojových automatů nebo malého obchůdku s občerstvením kde se nabízejí různé dobroty za senzační ceny. Pokud se budete chtít pochlubit na facebooku s tím kde se právě nacházíte, tak pro vás je připravena free wifi podmíněna věrnostním klubem.

Otevírací hodiny
Pondělí – 12:00 – 22:00
Úterý – Pátek – 9:30 – 22:00
Sobota – Neděle – 9:00 – 22:00

Kde se aquapark Kladno nachází
Adresa: Ulice Sportovců 818, Kladno

Mapa Kladna

Podobné příspěvky