Truck Trial Kladno

Extremní závody Truck Trial v Kladně

Truck Trial KladnoLetošní poslední závod otevřeného Mistrovství ČR v Truck Trialu se uskuteční v lokalitě Drtírny „Na haldách“ firmy Destro v Kladně. Ve dnech 1. a 2. řijna se můžete přijít podívat na letošní šestý soutěžní klání upravených nákladních vozů jezdících v extremně těžkém terénu.

Extremní závody Truck Trial v Kladně 2012

 

Menší offroadové vozy zde tentokrát vytřídají velká nákladní auta různých značek, rozměrů a výkonnosti. Z tohoto důvodu jsou vozy rozděleny do několika kategorií. Pro všechny pak bude připraveno velké množství soutěžních sekcí. Tak aby se mohlo v průběhu celého víkendu závodit a posádky si co nejvíce za závodili. Pořadatelský tým bude několik dní před závodem připravovat pomocí těžké techniky zbrusu nové sekce, které určitě i letos budou velice náročné pro všechny kategorie vozů. Úkolem závodních posádek je projet soutěžní sekce bez dotyku branek a tím získat co nejmenší počet trestních bodů.

Čím méně trestných bodů tím lepší umístění v závodu. Návštěvníci se mohou těšit na mnoho adrenalinových zážitků, karambolů a dobré nálady. Na závody se již postupně přihlásilo více jak 45 posádek z České republiky i ze zahraničí. Všichni, kteří přijdou na závodiště v sobotu od 10:00 hod. a v neděli od 9:00 hod. mohou zhlédnout skvělou adrenalinovou show, která vyvrcholí nedělním vyhlášením výsledků. V sobotu večer budou závody přerušeny diskotékou s Karlem Fialou. Kompletní informace o programu a zákulisí pak najdete na stránkách truck trialového klubu na adrese www.trucktrial.cz.

Podobné příspěvky

Jeden komentář

  1. Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda a jaké je tam vstupné.
    Děkuji.

    Aleš

Komentáře jsou uzavřeny.