|

Otakar Vejvoda starší dnes rezignoval

Petr Tatíček. zdroj hc-kladno.cz
Trenér kladenského hokejového mužstva dnes rezignoval. Vedení hokejového kádru převzal kouč kladenských juniorů Petr Tatíček. Konec oznámil i Petr Kasík. Na Kladně se boří ledy.

Pro Petra Tatíčka je to velký úspěch, protože hlavní kouč v hokejové extralize bude poprvé. Další hlavní zprávou dne je fakt že jako asistent hlavního trenéra bude dočasně působit nynější šéf kladenského hokeje Milan Volf.

Dnes povolal do zbraně Petra Tatíčka prezident klubu Jaromír Jágr starší. „Pan Jágr mi zavolal dnes dopoledne, nějaký čas jsem se rozmýšlel a pak jsem nabídku přijal.“
Tatíček ze svého kariérního postupu do extraligy obavy nemá. „Byl jsem nějaký čas u prvního týmu asistentem a vedl tehdy tým jako hlavní asi ve třech zápasech při zdravotních potížích Zdeňka Müllera,“ řekl Tatíček.

Tatíček převezme mužstvo až v pátek, kdy bude velice krátký čas na přípravu před večerním utkáním v Karlových Varech. Tatíček s Volfem plánují možnou sestavu týmu na páteční utkání a další vylepšení v týmu.

Tatíček věří že dobré časy do Kladna ještě přijdou a věří že se mu podaří potácející se Kladno pozvednou ze dna tabulky. „Doufám, že hráči, kteří třeba dosud nebyli v ideální formě, tak ji brzy najdou,“ řekl Tatíček.

Podobné příspěvky