|

Sacha Treille odchází do Sparty

vagnerplast kladno hokejJeden z nejlepších hráčů hokejového týmu Vagnerplast Kladno, Sacha Treille, odchází do Sparty, naopak ze Sparty k nám míří Smoleňák a Nedvěd.

Velké změny v kádrech se dějí v posledních chvílích základní části hokejové extraligy. Sacha Treille měl přání hrát po boku svého bratra ve Spartě a i sama Sparta o něho projevila značný zájem. Treille v posledních zápasech nijak významně nevynikal a spíše se trápil, ale i tak patřil mezi nejlepší hráče HC Vagnerplast Kladno. Vedení Kladna proto jeho přání vyhovělo a uvolnilo ho do Sparty.

To Radek Smoleňák měl zase jiné přání. Vrátit se zpět na Kladno. Se Smoleňákem přijde na Kladno obránce Jaroslav Nedvěd, oba by měli nastoupit už v zítřejším zápase s Libercem.

„Radek je kladenský odchovanec a jeho zájem vrátit se do mateřského klubu byl velký. Věříme, že nám jeho střelecké schopnosti pomůžou v cestě za záchranou,“ řekl Milan Volf.

Jaroslav Nedvěd prý patří mezi nejvytíženější obránce Berouna. Kladno si od Nedvědova angažmá slibuje, že přinese do obranných řád klid a získané zkušenosti.

Podobné příspěvky