|

Jágr a Plekanec povedou Rytíře do O2 arény

Výluku NHL už nelze odvrátit a díky tomu čekají českou Tipsport extraligu zápasy plné hvězd. První jistou posilou pro Kladno jsou hráči Jaromír Jágr a Tomáš Plekanec, právě oni nastoupí za Rytíře Kladno, již 19. září, v pražské O2 aréně proti Slavii.

„Jde o výjimečnou sportovní událost a věříme, že o ni bude velký zájem. Chceme nabídnout skvělý zážitek co nejvíce fanouškům a propagovat kladenský hokej s jeho nejlepšími hráči i mimo naše město. Kladenským příznivcům a majitelům permanentek chceme vyjít ve všem maximálně vstříc,“ uvedl výkonný ředitel Rytířů Kladno Václav Bartoš.

Kladno nezahálí a nadále vyjednává s ostatními hráči NHL, kteří by eventuálně mohli nastoupit za tým Rytířů. Ve hře je dalších pět jmen: Tomáš Kaberle, Marek Židlický, Ondřej Pavelec, Michael Frolík nebo Jakub Voráček.

Dobrou zprávou pro věrné kladenské fanoušky je, že majitelům zakoupených permanentek budou na pokladnách vydány vstupenky. K volným permanentním vstupenkám se lístky na zápas v O2 areně nevydávají.

Prodej vstupenek na všech terminálech Sazky (Sazka Ticket) zahájen v pondělí 17. září od 9 hodin. Ceny se pohybují od 150 do 290 korun. Pro kladenský fanklub jsou v O2 areně vyhrazeny sektory za brankou 117 a 118, permanentkáři mají navíc k dispozici vedlejší sektory 120 a 121. Na zimním stadionu v Kladně jsou vstupenky v prodeji už ode dneška (16. září).

Kvůli hvězdám z NHL se zdražuje vstupné o téměř 90%

Podobné příspěvky