Jana Bobošíková chce do senátu za Kladensko

jana bobošíková
Foto: Bobosikova.cz
Zasedání SUVERENITY – bloku Jany Bobošíkové (SBB) vyzvalo Ing. Janu Bobošíkovou, aby kandidovala do Senátu na Kladensku. Jana Bobošíková zatím kandidaturu nepotvrdila, ale svojí účast zváží.

„Jana Bobošíková dlouhodobě spolupracuje s památníkem Lidice i s kladenskými seniory. Navíc je členkou Českého svazu bojovníků za svobodu právě v Lidicích,“ uvedla členka přípravného výboru SBB Mgr. Jan Volfová.

Jana Bobošíková zatím svoji kandidaturu do senátu za Kladensko nepotvrdila. „Nominace si vážím, ale nejprve chci znát názory lidických občanů a kladenských seniorů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme,“ uvedla Bobošíková.

Jana Bobošíková si vzala čas na rozmyšlenou do pátku 28. ledna. Po loňských volbách byla Bobošíková vyhodnocena jako nejpopulárnější žena politička na české politické scéně.

O křeslo v senátu se pokusí i současný primátor Kladna Dan Jiránek (ODS). U ČSSD se spekulovalo že vyšle do boje o senátní křeslo Jiřího Dienstbiera ml. nakonec byl vybrán první náměstek kladenského primátora Zdeněk Syblík.

Podobné příspěvky