|

Juraj Bicek bodoval ve Vítkovicích

46. kolo Tipsport extraligy se zase neslo v duchu prohry Vagnerplast Kladno tentokráte ve Vítkovicích 1:2 po samostatných nájezdech, bodoval pouze Juraj Bicek.

Vítkovice se z prvního gólu radovali už v šesté minutě první třetiny, kdy se za bránou Faltera uvolnil Ujčík a přihrál na Hlinku, který stál před Falterem a dokázal nahrávku skvěle využít ve prospěch domácích.

Pak přišla pro fanoušky spousta hokejové nudy, kterou zahnal až na konci třetí třetiny Juraj Bicek na jehož teč už Prusek nedokázal reagovat.

V prodloužení přišla jen jedna vzrušující chvilka když Vítkovický Vosátko nastřelil Falterovu tyč branky.

Při nájezdech kladenští neproměnili ani jednu branku za vítkovické bodoval Ujčík a poslal tak Vítkovice do vítězného utkání.

HC Vítkovice Steel – HC Vagnerplast Kladno 2:1 po sam. náj. (1:0, 0:0, 0:1 – 0:0)