|

Volf dává hokejistům dva zápasy. Pak bude trestat!

Kladenský hokej se posledních pár let potýká s velkými problémy, ale současná sezóna by se dala označit za tu vůbec nejhorší. Proto přišel ředitel klubu Milan Volf s ultimátem dvou zápasů.

Poslední monstrózní prohra kladenského celku přišla s Pardubicemi, kdy stav zápasu skončil 0:5 právě pro Pardubice. Celkem se odehrálo jedenáct utkání hokejové extraligy a HC Vagnerplast Kladno zístalo pouze čtyři body z toho jeden kontumačně.

Ještě dva nepovedené zápasy a dost, pak přijdou tvrdé postihy a velké změny! To řekl v kladenské kabině po prohře s Pardubicemi ředitel klubu Milan Volf.

„Mužstvo se musí dát vnitřně dohromady a šlapat tak, jak si představujeme. Není možné pořád jenom prohrávat. Pokud by to pokračovalo takhle dál i v posledních dvou zápasech prvni čtvrtiny základní části soutěže, jsem připraven udělat velké změny v kádru. V přípravě mužstvo ukázalo, že na to má a teď už mělo dost času, aby se z krize dostalo. Samozřejmě vidíme, že hlavní problém je v koncovce, ale s tím se hráči musejí vyrovnat, srovnat si to v hlavě, protože psychika hraje obrovskou roli,“ řekl Volf.

V neděli hostí naše mužstvo Kometa Brno a v úterý zakončí první část soutěže zápasem v Litvínově.

Podobné příspěvky