Vyhrožoval na poště trhavinou, nakonec skončil v nemocnici

K loupežnému přepadení pošty se rozhodl 61 letý muž z Kladna. Pod pohrůžkou sáčku, kde měla být údajně plastická trhavina, požadoval na pobočce pošty v obci Buštěhrad, od pracovnice za přepážkou vydání finanční hotovosti.

Zaměstnankyně pošty vyhrožujícímu muži finanční hotovost vydala. Při útěku po vydařeném lupu byl stařík zpacifikován přítomným 29 letým zákazníkem, který se tak stal hrdinou obce Buštěhrad. Na místo se ihned dostavily policejní hlídky, které si podezřelého muže převzaly.

Na základě prvotního šetření bylo zjištěno, že se jedná o 61 letého muže z Kladna. Muži se na místě šetření zdravotně přitížilo a byl za doprovodu policejních hlídek převezen záchranou službou do kladenské nemocnice k lékařskému vyšetření. Policisté evakuovali zaměstnance a přítomné zákazníky pošty. Na místo byl přivolán pyrotechnik.

Po prošetření této údajně plastické trhaviny byl výsledek negativní. Po dobu loupežného přepadení a při celém vyšetřování tohoto případu nedošlo k žádnému zranění osob. V současné době je podezřelý pachatel v nemocnici pod stálým policejním dohledem. Policisté tento případ vyšetřují jako podezření z trestného činu loupeže. Dnes 10. února po provedení dalších lékařských vyšetřeních byl podezřelý muž v dopoledních hodinách z nemocnice propuštěn a eskortován do policejní cely. Zdroj:www.policie.cz

Podobné příspěvky