|

Kladno kleslo po poslední porážce až na dno tabulky

V Českých Budějovicích se v současné chvíli radují, díky výhře nad Kladnem se dostali do čela extraligy. Páte kolo extraligy dovedlo HC Vagnerplast Kladno až na samé dno tabulky a kladenský hokej tak zažívá těžké časy.

Kladno se nemůže vyrovnat s početnou marodkou. Hrají dobře a rychle jenže chybí tady střelecké zakončení, to nejdůležitější pro gólovou příležitost. Brankář Cikánek vychytal vše na co mu síly stačily a v některých okamžicích měl člověk nutkání zakřičet povzbudivé heslo „Domiiiinik Hašek“. První gól Českých Budějovic byl stěží nastrkán do kladenské branky. Hosté tak dlouho strkali do puku až si sám našel skulinku, ale gól je gól.

Kladenští se dostali do velkých šancí, ale neproměnili. Přitom ve druhé třetině byla jasná převaha právě na straně Kladna. Hned ze začátku mohl skórovat Eberle, ale byl už tak blízko že trefil pouze brankáře. Kovář pak vychytal i Látala a neprostřelili ho ani Melka s Piskáčkem.

Třetí třetinu bylo Kladno zase aktivnější. Bohužel na obranu Českých Budějovic to nestačilo. Konečný výsledek utkání přišel paradoxně s kladenskou přesilovou hrou. Kdy se uvolnil Gulaš a téměř v samostatném nájezdu obelstil Cikánka. Kladno využilo v závěru přesilovou hru bez brankáře, budějovickou obranu však neprorazili.

Kladenský trenér Petr Kasík k celému zápasu řekl: „Když doma nedáme gól, tak nemůžeme myslet na vítězství. Hráčům toho nemůžeme moc vytknout, herní projev byl lepší než v posledních zápasech, ale nedostáváme se do koncovky. Ve třetí třetině jsme už hru otevřeli, ale soupeř potrestal naší chybu v rozehrávce a vstřelil druhý gól.“

HC Vagnerplast Kladno – HC Mountfield 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

Podobné příspěvky

2 Komentáře

  1. Takovou ostudu jsem od Kladna nečekal. Čekal sem od Volfa nějaké razantní změny a on jen seškrtal výdaje. Pánové jděte se bodnout.

  2. Zatím jsme z kladenského hokeje viděli jen to nejhorší na druhou stranu je teprv začátek sezony a Kladno se vymarodí a určitě se vzchopí a natře všem zrak. Ta hláška s Haškem byla hustá :-D

Komentáře jsou uzavřeny.