Kladenská radnice pod ostrou kritikou Milana Volfa

Milan Volf přišel na webových stránkách strany Volba pro Kladno s rozsáhlejším vysvětlením povolebního jednání a zároveň poodkryl současné dění na kladenské radnici, které jistě není tajné, jen je špatně přístupné.

„Loupeživý rytíři dobyli hrad (magistrát) a uspořádají si velkou hostinu, ze které se na několik let nasytí,“ takto označil vzniklou koalici mezi ČSSD a ODS Milan Volf jen pár hodin po její sestavení. Faktem zůstává že voliči strany ODS pravděpodobně čekali koalici s pravicově smýšlejícími TOP 09 a VPK, ne s levicovou ČSSD.

Milan Volf poukázal také na nově vzniklá místa pro bývalé radní Miloše Vrchlavského a Otakara Černého. Oba pánové se nově stali radními pro oblast sportu, kultury a volného času. Lídr VPK Milan Volf tvrdí, že je to absurdní, město má vlastní společnosti Sportovní areály města Kladna a Kultura pro Kladno a k tomu stejně zaměřené komise. Město se přitom snaží šetřit a tak magistrát propouští kolem dvacítky zaměstnanců a ostatním snižuje platy. Koalici se to nelíbí, nic moc s tím však nenadělá a o tom zda je propouštění na úkor dvou funkcionářů se lze jen dohadovat.

Aktuálně.cz nedávno přišlo se zajímavým kalkulováním, za jednoho funkcionáře město měsíčně zaplatí 48 169 korun plus sociální a zdravotní pojištění, tím naznačili že za jednoho funkcionáře musejí odejít dva úředníci.

Více se dočtete na stránkách VPK.

Podobné příspěvky