radnice kladno

Rada města Kladna schválila nekompromisní postup vůči bezohledným majitelům aut

radnice kladnoVlastníte automobil a jste bezohledný? Od zítřka vás trest nemine! Rada města Kladna se pochlapila a dohodla se na postupu, jak trestat bezohledné majitele aut. Magistrát si nedávno posteskl, na svých „nejlepších“ stránkách, nad neslušným chování některých automobilistů.

Názor: Kladno dočasně přerušilo blokové čištění v centru města. Zkusme najít radikální řešení.

Právě komplikace s blokovým čištěním popostrčily radu města k jednání, jehož výsledkem je nekompromisní trestání bezohledných lidí, kteří jsou upozorněni na úklid města s velkým časovým předstihem a přesto mu nevěnují pozornost.

„Osobně jsem byl přítomen nepochopitelnému bránění v úklidu města, kdy si dotyčný řidič z pracovníků úklidu ještě dělal legraci. Jestliže je někomu čistota města lhostejná, musí počítat s tím, že bude jeho auto odtaženo a že veškeré náklady uhradí,“ řekl kladenský primátor Dan Jiránek.

Tak tady končí veškerá legrace…. Jste bezohlední? Připravte si portmonky.

Bezohledný provozovatel, jehož vozidlo bylo při úklidu odtaženo, zaplatí za odtah 1180,- Kč. Pokud bude provozovatel požadovat vrácení vozu na původní místo, zaplatí na místě a v hotovosti posádce odtahového vozidla částku ve výši 2360,- Kč. Poté pracovníci odtahové služby vrátí vozidlo na původní místo.

Podobné příspěvky