Bobošíková se rozhodla kandidovat. Stehlík slibuje poldovákům platy.

jana bobošíková
Foto: Bobosikova.cz
Jana Bobošíková se po týdnu na rozmyšlenou nakonec rozhodla že bude kandidovat do senátu na Kladensku. Podle jejích slov čekala na názory lidických občanů a kladenských seniorů. Jejich názory jsou asi kladné jak jinak si její kandidaturu vysvětlit.

Jak jsme vás již dříve informovali. Zasedání SUVERENITY – bloku Jany Bobošíkové (SBB) vyzvalo Ing. Janu Bobošíkovou, aby kandidovala do Senátu na Kladensku. Jana Bobošíková zatím kandidaturu nepotvrdila, ale svojí účast zváží.

Představitelé strany SUVERENITA – Blok Jany Bobošíkové uspořádali na Kladně tiskovou konferenci, kterou započali minutou ticha, aby uctili památku zesnulého senátora Jiřího Dienstbiera.

Janě Bobošíkové na tiskové konferenci vyjádřil podporu mluvčí Základní organizace Českého svazu bojovníků za svobodu v Lidicích Pavel Horešovský. „Do Lidic jezdí pravidelně mnoho let a za tu dobu se stala jednou z nás. Lidické ženy a děti ji vnímají jako garanta toho, že památka na Lidice nikdy nevymizí z paměti lidí a z jejich srdcí,“ uvedl Pavel Horešovský.

Jana Bobošíková se chce v Senátu zasadit o obnovení prosperity ČR a Kladenského regionu zvlášť, za kladenské seniory a za uchování odkazu Lidic. „Do politiky chci vrátit hodnoty, jako je slušnost, poctivost, láska k vlasti a hrdost na ni, úcta k práci, ke stáří a osobní čest. Budu bojovat za Českou republiku, kterou mám ráda a jejíž osud mi není lhostejný,“ uzavřela úvodní řeč kandidátka do Senátu Jana Bobošíková. Uvedeno na stránkách www.suverenita.cz.

Vladimír Stehlík, který se chce také ucházet o senátorské křeslo a v současné době shání tisíc podpisů, dokonce sehnal i prostředky na složení kauce. Stehlík také začal bývalým poldovákům slibovat dávno zapomenuté odstupné na které měli podle jeho slov a dle kolektivní smlouvy nárok.

Podobné příspěvky