HC Kladno získalo první bod

Jen několik minut dělilo hráče kladenského celku od zaslouženého vítězství. Nakonec se Zlínu podařilo vyrovat a prodlužovalo se.

Kladno do zápasu bez několika hráčů kteří jsou zrovna v nemocenském stavu. První třetina nepřinesla nic moc zajímavého a skončila za stavu 0:0.

Ve druhé třetině skórovalo jako první Kladno. Gól dal kladenský nováček Piskáček, který si připsal historicky první gól za tým HC Vagnerplast Kladno, asistovali Kalla a Toman. Hosté se radovali až ve čtyřicáté minutě kdy skóroval Galvas, během přesilové hry. Stav utkání po druhé třetině 1:1.

Do třetí třetiny nastoupilo Kladno s vervou a brzy se zase vrátili do vedení celého zápasu. A opět se sešli Kalla s Tomanem a připravili gólovou akci pro Piskáčka. Poté Kladno ubránilo dvě přesilové hry, ale ke vší smůle na závěr zápasu skóroval zase Zlín a tak vyrovnal na 2:2.

V prodloužení bylo aktivnější HC Kladno. Stav utkání se nezměnil a tak přišli na řadu trestná střílení. Cikánka překonal nejdříve Leška a po něm i Hamrlík. V domácích barvách neuspěli Látal a po něm Bělohlav.

HC Vagnerplast Kladno – PSG Zlín 2:3 po samostatných nájezdech (0:0, 1:1, 1:1 – 0:0)