HC Kladno získalo první bod

Jen několik minut dělilo hráče kladenského celku od zaslouženého vítězství. Nakonec se Zlínu podařilo vyrovat a prodlužovalo se.

Kladno do zápasu bez několika hráčů kteří jsou zrovna v nemocenském stavu. První třetina nepřinesla nic moc zajímavého a skončila za stavu 0:0.

Ve druhé třetině skórovalo jako první Kladno. Gól dal kladenský nováček Piskáček, který si připsal historicky první gól za tým HC Vagnerplast Kladno, asistovali Kalla a Toman. Hosté se radovali až ve čtyřicáté minutě kdy skóroval Galvas, během přesilové hry. Stav utkání po druhé třetině 1:1.

Do třetí třetiny nastoupilo Kladno s vervou a brzy se zase vrátili do vedení celého zápasu. A opět se sešli Kalla s Tomanem a připravili gólovou akci pro Piskáčka. Poté Kladno ubránilo dvě přesilové hry, ale ke vší smůle na závěr zápasu skóroval zase Zlín a tak vyrovnal na 2:2.

V prodloužení bylo aktivnější HC Kladno. Stav utkání se nezměnil a tak přišli na řadu trestná střílení. Cikánka překonal nejdříve Leška a po něm i Hamrlík. V domácích barvách neuspěli Látal a po něm Bělohlav.

HC Vagnerplast Kladno – PSG Zlín 2:3 po samostatných nájezdech (0:0, 1:1, 1:1 – 0:0)

Podobné příspěvky

2 Komentáře

  1. Kladnu se ten začátek moc nevydařil snad se polepší kluci jedny kladenský. Zatím jsem byla na každém zápasu HC Vagnerlplast Kladno a lidí nepřibývá.

  2. Co by si chtela zatim toho moc nepredvedli aby jim tam zacali chodit lidi. Kladno potrebuje dobryho trenera kterej by hrace srovnal do late aby na sobe zase zacali makat. Podivej se treba na Koprivu kam se mohl dostat a kde je ted.

Komentáře jsou uzavřeny.