Telekomunikační společnost může mít špiony i tady

Podle posledních informací, které se podařilo týmu iKladno zjistit, je docela možné, že telekomunikační společnost má své „velké oko“ i v Kladně. Jak napovídají poslední indicie. Podařilo se špionům získat informace ze samotného centra města Kladno. Všem nám je jasné, kam tato situace může vést.

Své zkušenosti mají, se všudypřítomnými špiony, například v Českém Krumlově. Jak se podařilo kolegům z redakce iDnes zjistit. Zahraniční špioni dokázali za velice krátkou dobu zkopírovat celé historické jádro města Krumlov. A to není žádná legrace. Více informací: iDnes.cz Český Krumlov

Podle mnohých specialistů na kopírování měst, hrozí Českému Krumlovu radikální odliv turistického ruchu. To není dobrá zpráva pro místní podnikavce ve službě AIR BnB, kteří v Krumlově nakoupili, dnes už bezcenné, nemovitosti za desítky, ne, za stovky milionů korun. Ale zpět na Kladno.

Zahraničním špionům se podařilo získat fotografie některých objektů ze samého centra města Kladna. A není žádným tajemstvím, že jim v tom pomohl současný primátor prostřednictvím své sociální sítě ODS Kladno. Tedy, ona není jeho. Nicméně, čínsk. Ehm. Český prezident všechno popřel.

Specialista na sociální sítě Youtuberka SalátŠopák Klikol nám potvrdila, co jsme už dávno věděli z dob socialismu. Není dobré na sociální sítě nahrávat fotografie strategických budov města, se kterými mělo bývalé vedení velké plány. Tak velké plány, že dokázalo za budovu zaplatit obrovskou sumu peněz. No doufejme, že naše Kino OKO v zahraničí nezkopírují.

Podobné příspěvky