Bilancování strážců pořádku na Kladensku. Jaký byl Silvestr?

Zdroj: www.hzskladno.cz
Kladno, ale i celé Střední Čechy zažili nejklidnější silvestrovské oslavy za několik let. Nejvíce práce měli záchranáři a policie o poznání méně práce měli hasiči.

Kladenští strážníci kontrolují skoro tři desítky kamer, které mají na svém operačním středisku a podle nich se po Kladně, na Silvestra a Nový rok, pohybovalo nezvykle málo lidí než jak je běžné. Možná to bylo zapříčiněno velice chladným počasím nebo šetrnými lidmi.

Pro policisty vzniklo jediné velké vzrušení když byli povoláni k zásahu na jednu kladenskou ubytovnu, kde řešili hlasitější hádku několika lidí.

Kladenští záchranáři řešili o poznání vážnější problém a to když ošetřovali nezletilého mladíka, který si na Nový rok nadělil otravu alkoholem a jistě si zadělal na řadu problémů.

Silvestrovský den začal pro kladenské hasiče ranním požárem rodinného domu v obci Hostivice. Kladenští hasiči společně s místní dobrovolnou jednotkou začali s vyklízením vyhořelé místnosti a rozebírání částí stropní konstrukce. Po cca 20 minutách se hasičům podařilo dostat požár pod kontrolu. Celková škoda na majetku je kolem 450 tisíc.

Podobné příspěvky