Přeskočit na obsah

Farmářské trhy na Kladně. Ale pro koho?

Dne 4.6.2010 (pátek) čeká náměstí Starosty Pavla premiéra farmářských trhů. Ty se budou opakovat každý pátek. Má to však nepatrný háček! Pro koho budou?

Další článek o farmářských trzích. Šance stát se farmářským magnátem.

 

Farmářské trhy se pomalu stávají trendem budoucnosti. Každé město je chce mít – je to dobré pro kulturní vyžití a ještě lepší pro obchod. Na farmářských trzích, slovy radnice, budou k dostání ty nejlepší české pochutiny.

Pořadatel však nezvolil nejlepší čas pro konání farmářských trhů. V Kladně se budou pořádat každý pátek od 9 do 15 hodin. Nutno podotknout že pátek patří, nejen na Kladně, mezi pracovní dny a jen malá hrstka lidí má mezi 9 a 15 hodinou čas.

„Chtěli jsme, abychom i my tady v Čechách mohli nakupovat naše vlastní kvalitní potraviny, ovoce a zeleninu na vkusných a lákavých trzích, kde se pravidelně setkáme se svým prodejcem, jehož zboží důvěřujeme a s nímž si můžeme i popovídat,“ vysvětluje základní myšlenku trhů Jaroslava Benešová z Českých potravinových trhů.

Město Kladno se v současné době pokouší oživit pěší zónu, mimo pouličních kejklířů, kterým patří o víkendech, je toto příjemné zpestření pro obyvatelstvo a město samotné. Tentokrát se záměr blíží úspěchu po nezdařených králech víkendů – kejklířích. Jen ten čas je zase rána vedle.