|

Kladno dostalo výprask v Třinci

Třinec rozhodl během dvanácti minut o svém vítězství dalšího kola extraligového zápasu. Oceláři povolili Kladnu skórovat až za stavu 7:0. HC Vagnerplast Kladno tak stále čeká na svoji první výhru v nové sezóně.

Na Kladno se snesla hotová pohroma po třech již nevydařených zápasech. Brankář Cikánek, za času 1:27, vpustil do své branky už druhý gól. U hráčů Třince byla znát jasná převaha a tým HC Kladno jim začal nahrávat zbytečnými fauly. Při první dvanáctiminutovce mělo Kladno už 5 potrestaných hráčů. V další klasické přesilovce skóroval opět Třinec a kladenský kapitán Pavel Patera rozštípal vzteky svoji hokejku o mantinel. Oceláři měli daleko více šancí ty jim ale hvězdně vykryl brankář Cikánek.

Tragický úvod už Kladno nedohnalo a dokonce bylo ještě hůř po zaspání celku Kladna ve druhé třetině. Kladno se ke slovu dostalo až po mohutném náskoku Třince, kdy za stavu 7:0 konečně začali hosté proměňovat své gólové šance. Dvěma góly v početní výhodě snížili Bělohlav a Melka. Poslední gól zápasu dal hostující Kuchler. Tím snížil ostudnou porážku na 7:3.

HC Oceláři Třinec – HC Vagnerplast Kladno 7:3 (3:0, 4:2, 0:1)

Podobné příspěvky

3 Komentáře

  1. Příště už určitě vyhrajeme. Podle toho jaký pan Wolf udělal rozruch před sezónou i o odměnách hráčům za úspěchy si zatím hráči Kladna nevydělali ani na suchej chleba :-D

  2. No joo máme hodně nováčků a podle toho taky hra vypadá. Nějakej starej Patera to nezachrání.

  3. Hlavně že všichni nadávali na trenéra Mullera že je špatný a teď je vidět že i Vejvoda ni moc. Já se divím že nezkuseji zase Honzu Nelibu třeba by něco dokázal. No je pravda že za jeho kariéry tady byli ty nejlepší hráči.

Komentáře jsou uzavřeny.