Nejlepší www prezentace mateřských a základních škol

V dnešní uspěchané době mnozí rodiče kladně ocení rychlejší přístup ke vzdělávacím institucím do kterých chodí jejich ratolesti. Do jaké školy nemusejí rodiče docházet kvůli každé hlouposti?

K minimálním požadavkům na školní služby by dnes mělo patřit objednávání obědů ve školních jídelnách pomocí internetového rozhraní. Pro zmlsané děti tak odpadají výmluvy nad nechutností jídla nebo stresovaní nad nedojedenou polévkou do které by ho vychovatelka nutila. Jednoduše vyberete z jídelníčku to nejoblíbenější.

Tuto službu, podle dostupných informací, provozují pouze čtyři kladenské školy. Nutno dodat že jde o větší vzdělávací zařízení, které si mohou dovolit připravovat více pokrmů pro více mlsounů. Základní škola a Mateřská škola Kladno Norská 2633, Sportovní gymnázium Kladno, Základní škola a Mateřská škola Kladno Zd.Petříka 1756, Vodárenská 2115 se možná pyšní nejmenší zbytkovostí nesnědené potravy.

Za největšího práskače na internetu považujeme 2. ZŠ Kladno. Dost bylo ztracených, zapomenutých, učitelům odevzdaných Žákovských knížek. Jednoduše se přihlásíte z kteréhokoliv místa na světě do internetové aplikace a můžete kontrolovat detailní přehled o prospěchu žáka, o rozvrhu hodin žáka nebo učitele. Prostřednictvím internetové školy mají rodiče možnost poslat omluvenku nepřítomnosti žáka do školy nebo si mohou domluvit konzultační hodiny přímo s konkrétním učitelem.

Jak to ve škole vypadá si zase můžete nejlépe prohlédnout a to po internetu na ZŠ Kladno-Amálská ZDE. Příjemná virtuální procházka po vyprázdněných chodbách školy.

Internetové prezentace dle přehlednosti a informací
Jasným vítězem se stala 2.ZŠ Kladno „Stará Amálka“ (Zde)
Stránka je plná pořebných informací které jsou vhodné jak pro žáky tak pro rodiče. Nezanedbatelný je také osobní přístup k veřejnosti pomocí fotografií vedení školy.

Na druhém místě se umístila 7. ZŠ Kladno (Zde)
Přehledná stránka s kopou užitečných informací.

Třetí místo patří všem ostatním.

Naopak poslední místo vyhrála 4.ZŠ Kladno (Zde)
Naprosto nevkusně laděná prezentace s nepříjemným vzhledem, který ač se to nezdá působí velice nepřehledně a zmateně. Uživatel se raději dostaví do školy osobně.

Podobné příspěvky