Na Kladně řádí kapsáři

kapsářKladenská policie řeší v těchto dnech čtyři případy kapsářství, které se staly v nedávné době a v krátkém časovém úseku. Drzost a šikovnost kapsářů nemá meze.

Podle mluvčí kladenské policie se stal první z případů 20. ledna kolem poledne. Žena z Prahy (vesnice vedle Kladna) pravděpodobně při nákupu v ulici T. G. Masaryka si nevšimla zloděje, , který jí z kabelky odcizil její mobilní telefon. Žena si všimla chybějícího telefonu až po dvou hodinách a to když v kabelce hledala klíče od auta.

Další případ se stal 22. ledna. Obětí se stala zase žena, která nakupovala v obchodním domě Kaufland. Pachatel ji odcizil mobilní telefon z kapsy u bundy.

Třetí z případů byl polici nahlášen 24. ledna okradena byla devatenáctiletá dívka. Ta přišla v odpoledních hodinách, při cestě městskou hromadnou dopravou o peněženku ve které byly i osobní doklady.

Poslední krádež nahlásila osmašedesátiletá žena 25. ledna. Kapsář jí z kabelky, kterou měla zavěšenou na nákupním vozíku během pěti minut odcizil peněženku s finanční hotovostí, platebními kartami a osobními doklady. K odcizení došlo v již zmiňovaném obchodním domě Kaufland.

„Proto Policie ČR opětovně nabádá ke zvýšené opatrnosti. Chvilková nepozornost často stačí, aby zloděj odcizil Vaše osobní věci. Proto si dávejte na svůj majetek velký pozor,“ dodává nprap. Michaela Nováková.

Zdroj: www.policie.cz

Podobné příspěvky