Odtávání sněhu mění Kladno ve velké smetiště

Pod dlouhé době jsou v České republice vyšší teploty které nejsou pod bodem mrazu. Mnozí tento náznak blížícího se jara vítají, ale má to i své stinné stránky. Sníh ukazuje nepořádek ze začátku zimy.

Po katastrofě, jaká zasáhla město ve včerejších večerních a dnešních ranních hodinách, kdy bylo velice obtížné pohybovat se běžnou chůzí po chodnících, prověřily mrznoucí srážky i kvalitu kladenských automobilistů a přes snahu sypačů pokrýt celé město solí se ze silnic stalo jedno velké kluziště.

Na město se řítí další pohroma sice v daleko menším rozsahu, potom co nám provedlo počasí, ale přece. Řeč je hlavně o nepořádných pejskařích, kteří svým nevytříbeným jednáním zamořili město psími exkrementy. Zima nám tak ukazuje na co by se měl magistrát zaměřit před další zimou. Napomínání nepořádných pejskařů a jiných nepořádných lidí, kteří doposud nechápou význam odpadkových košů a popelnic.

Předpověď počasí Kladno

Podobné příspěvky

3 Komentáře

  1. Pravda! Asi se budem všichni divit, co nám z pod toho sněhu ještě (krom psích exkrementů) vyleze..:-)) A vůbec nezávidím těm lidem, kteří to budou muset odstraňovat…

  2. Jo jo přesně tak,zrovna dneska ráno jsem se pokoušela normální chůzí dojít k doktorce a celou cestu jsem si připadala jak na překážkové dráze,kličkování a přeskakování ho..n jsem si opravdu užila dost a klouzalo to jako blázen.

  3. Prosba pejskařů – odpadkové koše na psí exkramenty v Laparku a ostatních lesoparcích v Kladně. Sáčky nosíme, ale kam pak s tím…..

Komentáře jsou uzavřeny.