|

Otakar Vejvoda: Lidi přitáhneme výsledky a hokejem, na který se dá koukat

Trenér kladenských hokejistů Otakar Vejvoda mluvil o pocitech před začínající sezónou, budoucích plánech a o znovu otevření jednání s Martinem Procházkou.

HC Kladno odehrálo poměrně dost přípravných zápasů a tým se tak dostal do konečné hratelné podoby. Mužstvo se neustále měnilo a jak se to doopravdy povedlo, ukáže až sezóna samotná.

Spekulací kolem Martina Procházky bylo mnoho. Nakonec mělo vše zkrachovat na finančních odměnách které chtěl klub kompenzovat odměnami za úspěchy v týmu. Nyní je Martin Procházka po operaci kolena a čeká se na dobu až bude schopný pohybu, aby se dostavil na zimní stadión k dalším vyjednávacím procesům. Pak se uvidí co bude dál.

Nejzkušenějšími hráči týmu jsou v tuto chvíli Pavel Patera, Radek Bělohlav a Libor Procházka a v prvních zápasech budou nepochybně patřit mezi hlavní tahouny. Kladno pro tuto sezónu nasadilo dost mladších hráčů což zapříčinila finanční situace na trhu. Na druhou stranu je dobře že mladí hráči dostávají příležitost.

„Co se týká ambicí v nové sezoně, budu skromný a hodně pokorný. Přál bych si, abychom se nedostali do baráže. A když se nedostaneme do baráže, tak se vyhnout play-out. Chtěli bychom se neplácat někde dole. Ale záleží na mnoha drobnostech, mimo jiné, jak na tom budeme zdravotně, kolik nás postihne zranění, nemocí a tak dále,“ řekl Vejvoda.

Podobné příspěvky