The Social Network

Film který stojí za zmínku, přijde již brzy do našich kin. Hlavním jeho tématem samozřejmě budou sociální sítě respektive jedna jediná síť a to Facebook, fenomén současnosti. Nečekejte ale žádné zdlouhavé vysedávání bláznivých „ajťáků“ u počítačů, čekejte jen dobrý scénář a skvělou režii.

Na podzim roku 2003 si Mark Zuckerberg, který má za sebou Harvard je géniem v oblasti počítačového programování, sedá k počítači a horečně začíná pracovat na nové myšlence. To, co v návalu blogování a programování začíná v jeho pracovně, se brzy stane globální sociální sítí a revolucí v komunikaci.

Za pouhých šest let a s 500 milióny přátel se Mark Zuckerberg stává nejmladším miliardářem v historii… ale tomuto podnikateli způsobuje úspěch jak osobní, tak právní komplikace. Od režiséra Davida Finchera a scénáristy Aarona Sorkina pochází The Social Network, film, který dokazuje, že k 500 miliónům přátel se nedostanete, aniž byste si udělali pár nepřátel.

Reřie: David Fincher / Hrají: Justin Timberlake, Jesse Eisenberg, Brenda Song, Andrew Garfield
V kinech: 4.11.2010

Podobné příspěvky

3 Komentáře

  1. S Teorií to vážně nic spolecnyho nemá to se neboj. Kdyby to mělo něco společného asi by o tom napsali na ikladno.cz .

    Jsem na to fakt zvědavá prý tam proběhne několik počítačových vtípku který neznalý člověk asi nepochopí.

  2. Zuckerberg je vážně borec když se dokázal dostat mezi ty zazobany staříky. Ten film bude asi o něco vážnější než Teorie velkého třesku?

  3. už se na ten film hrozně těším hlavně tam bude hrát Justin Timberlake

Komentáře jsou uzavřeny.